Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje
Bańki szklane bezogniowe 12 szt
Bańki szklane bezogniowe 12 szt
98,00 zł 85,00 zł
szt.
Elektroniczna niania Kamera bezprzewodowa
Elektroniczna niania Kamera bezprzewodowa
349,00 zł 299,00 zł
szt.
Masująca Mata Wibracyjna Medivon CF2602 Czarna
Masująca Mata Wibracyjna Medivon CF2602 Czarna
169,90 zł 148,00 zł
szt.
Mata Masująca Shiatsu CF-2606HM-PK
Mata Masująca Shiatsu CF-2606HM-PK
449,00 zł 349,00 zł
szt.
Vibroaction - Pas wyszczuplający Masażer do ciała
Vibroaction - Pas wyszczuplający Masażer do ciała
99,90 zł 54,90 zł
szt.
Mata grzewcza na fotel samochodowy + pilot 12V 45W
Mata grzewcza na fotel samochodowy + pilot 12V 45W
69,90 zł 59,99 zł
szt.
Elektrostymulator Mięśni Pośladków EMS Hips Trainer
Elektrostymulator Mięśni Pośladków EMS Hips Trainer
109,00 zł 89,90 zł
szt.

Odżywki i suplementy diety na początku kojarzone były niesłusznie z niedozwolonymi substancjami dopingującymi. Na szczęście, z czasem sportowcy przekonali się, że tego typu środki to zdrowe i bezpieczne substancje mające na celu dostarczyć organizmowi potrzebnych mu składników mineralnych, pierwiastków i materiałów do budowy silnych, mocnych mięśni. Dobrze dobrana dieta jest niezwykle ważna, dla osiągania zauważalnych efektów, a odżywki dla sportowców to doskonały sposób na uzupełnienie swojego menu o cenne i potrzebne składniki.
Odżywki dla sportowców

Najważniejszym zadaniem, które spełniać mają dobre odżywki to pobudzenie mięśni do szybkiego rozwoju. Dają one duży zastrzyk energii, co przekłada się na możliwość prowadzenie intensywnych i długich sesji treningowych. Wśród najpopularniejszych odżywek wymienić można preparaty proteinowe lub białkowe, środki na bazie glutamin oraz - najbardziej chyba cenioną - kreatynę. Odżywki dla sportowców mają pomóc w budowaniu masy i nie robią tego w żaden nielegalny sposób. Dostarczają jedynie potrzebnego budulca i energii, które w trakcie ćwiczeń wykorzystywane są do rozbudowy tkanki mięśniowej. Preparaty takie są bezpieczne w użytkowaniu, ale przeciwwskazaniem w ich stosowaniu mogą być choroby nerek. Nie zaleca się również przyjmowania odżywek osobom bardzo młodym. W dawkowani należy ściśle przestrzegać instrukcji dodanej do konkretnego preparatu - przedawkowanie odżywek może skończyć się bolesnymi skurczami lub problemami żołądkowymi.
Suplementy diety a efektywny trening

Skomplikowane jadłospisy i gotowanie według ściśle określonego menu to domena wielu sportowców, kulturystów i bywalców siłowni. Nie od dzisiaj wiadomo, że rodzaj i ilość spożywanych potraw ma ogromne znaczenie dla wyników sportowych i efektów ćwiczeń. Suplementy diety to specjalne środki odżywcze, które stanowią skoncentrowane źródło minerałów, witamin i innych ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu substancji. Pojęcie suplementacji znane jest chyba każdemu, kto miał okazję słuchać reklam telewizyjnych i radiowych - czy jednak preparat dla sportowców różnią się czymś od suplementów polecanych zwyczajnym obywatelom? Owszem. Ich skład komponowany jest z myślą o potrzebach organizmu poddawanego wzmożonemu wysiłkowi, który nakierowany jest na konkretny efekt. Nie da się zatem zastąpić suplementów celowych dowolnymi środkami zawierającymi witaminy czy minerały.
Co dają suplementy i odżywki?

Preparaty, o których mowa, nie są w żadnym razie magicznymi środkami, które natychmiast i bez wysiłku sprawią, że człowiek stanie się herosem o wielkich, silnych mięśniach. Zdrowe i skutecznie działające odżywki i suplement są jedynie uzupełnieniem diety oraz treningu. Same z siebie nie zbudują masy mięśniowej i nie sprawią, że kondycja oraz wydolność poprawi się z dnia na dzień. Korzystanie z suplementacji i substancji odżywczych ma na celu zapobieganie deficytom witaminowym, zapobieganie niedoborom ważnych minerałów i pierwiastków oraz zagwarantować organizmowi dostęp do łatwego w użyciu budulca dla mięśni. Przyjmowanie odżywek bez intensywnego treningu jest jedynie stratą czasu i pieniędzy, bo spodziewane efekty po prostu nigdy nie przyjdą. Czy zatem warto inwestować w odżywki dla sportowców? Zdecydowanie tak - z ich pomocą można bowiem dostarczyć sobie sporych, odpowiednio dobranych ilości ważnych z punktu widzenia treningu substancji. Z pomocą nawet najlepiej zaplanowanej diety może być to trudne i używanie dodatkowych, skoncentrowanych środków przy intensywnych ćwiczeniach jest nawet wskazane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl